INprofis

Za 12 rokov nášho pôsobenia sme získali množstvo skúseností, preto dnes dokážeme klientom poskytnúť profesionálne služby v oblasti osobných aj firemných financií. Finančný trh pre Vás vďaka nám už nebude veľkou neznámou.

Finančný trh je plný rôznych možností


Pod pojmom finančný trh si môžeme predstaviť miesto kde sa stretáva dopyt a ponuka po finančných službách a produktoch. Na jednej strane je spotrebiteľ, bežný človek, prípade firma, ktorá chce využiť služby, ktoré poskytuje druhá strana, tj. finančné inštitúcie. Napríklad už len pri založení bežného účtu vstupujete na finančný trh kde sa rozhodujete medzi rôznymi bankami na základe odporúčania, poplatkov, dostupnosti, …

Finančný trh predstavuje veľa možností, ktoré sa navyše neustále menia alebo vyvíjajú. Môžeme si predstaviť tisíce rôznych finančných produktov, v ktorých sa dá len ťažko orientovať. Z každej strany na nás útočia rôzne reklamy, ktoré vždy tvrdia, že daný produkt je ten najlepší. Naučíme vás ako rozoznať, ktorý produkt je vhodný práve pre vás.

Bojujeme za Vás

Našou úlohou je sprevádzať vás počas celého vášho života a vzdelávať vás v oblasti financií. Záleží nám na tom aby ste v priebehu rokov neurobili nesprávne rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť vašu situáciu v budúcnosti.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne nakoľko každý z nás je v inej životnej situácii a má iné priority. Prihliadame na vaše potreby a požiadavky aby sme pre vás zabezpečili službu podľa vašich predstáv.

Našim cieľom je zlepšiť povedomie o finančných službách v našej krajine a preto nám ide o čo najväčšiu transparentnosť a dodržiavanie etických noriem.

Veríme, že získať si vašu dôveru je veľmi dôležité, a udržať si ju je ešte dôležitejšie.

Tešíme sa na spolupráci s vami 🙂